Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Warszawa: Tunezja i Jordania inaczej

15.06.2011, Pomoc osobom głuchym

Podróż po Tunezji i Jordanii nie przytrafia się co dzień. Tym bardziej wędrówka niestandardowa, bez pilota, autokaru turystycznego czy rutynowej trasy przygotowanej przez biuro podróży…

Turysta w Jordanii obowiązkowo odwiedza antyczne miasto Petra, które stało się nawet bohaterem jednej z części serii o przygodach Indiany Jonesa, w Tunezji zaś ruiny starożytnego miasta-państwa – Kartaginy. Rzadziej ma szansę na prawdziwy kontakt z tubylcami. Dlatego nie dziwi ciekawość i pytania znajomych: „Jak było?”, „Jacy są ludzie?”, „Jak dałaś sobie radę?”. O tym właśnie – o swoich wrażeniach przywiezionych z trzytygodniowego pobytu w tych krajach – mówić będzie na niedzielnym spotkaniu Klubu Osób Głuchoniemych „Oaza” prowadzonego przez warszawską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) prelegentka, członkini klubu.

Będzie to ilustrowana przezroczami opowieść o spotkaniach z ludźmi, odmienną kulturą, pięknych pejzażach. Smaczku doda wątek o kulinarnych doświadczeniach wegetarianki w podróży.

Organizatorzy serdecznie zapraszają 19 czerwca na godz. 16 do siedziby filii, ul. Foksal 8. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o pomocy ChSCh dla osób głuchoniemych.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij