Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Warszawa: Śniadanie i basta!

13.05.2011, Kluby zdrowia

Z ostatniego spotkania w Klubie Zdrowia w Warszawie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) słuchacze wynieśli praktyczną wiedzę, jak być mniej drażliwym, mieć więcej sił i energii, osiągać lepsze wyniki i być bardziej wydajnym w pracy i nauce. To proste. Trzeba jeść śniadania. Odpowiednio skomponowane. Żart? Nic podobnego. Prawda, zweryfikowana co najmniej dziesięcioletnimi badaniami naukowmi.

Przekonującego i wyrazistego porównania użyła prelegentka, mówiąc, że tak jak nie ruszamy w drogę samochodem z pustym zbiornikiem na paliwo, tak nie powinniśmy dnia rozpoczynać bez zaopatrzenia się w odpowiedni zapas energii. To oczywiste, skoro wiadomo, że zdrowe śniadanie zmniejsza podatność na przewlekłe choroby, zapewnia lepsze zdrowie, przedłuża życie. Dobre śniadanie to posiłek, który dostarcza organizmowi od jednej trzeciej, do połowy dziennego zapotrzebowania na kalorie, jest bogaty w błonnik, witaminy i minerały. Nie powinno w nim zabraknąć pełnoziarnistych płatków, takiegoż chleba i sezonowych lub suszonych owoców.

Smacznego!

Następne spotkanie Klubu Zdrowia w Warszawie (ul. Foksal 8) już 21 maja (trzecia sobota miesiąca), o godzinie 16.
Wstęp jest wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają. 

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij