Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Tygryski z Grodziska Mazowieckiego

25.02.2011, Noworoczny Upominek

Niemal trzydziestu wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaangażowało się w prace nad niedzielnym spotkaniem, które odbyło się 13 lutego w Klubie Abstynenta „Opty” Grodziskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „Familia”. Nic dziwnego. Założeniem podstawowym było, że setka małych gości ma się znakomicie bawić.

Gospodarz spotkania, Janusz Miodoński, kierownik filii ChSCh w Podkowie Leśnej i wolontariusze najpierw przygotowali sto paczek. Następnie opracowali scenariusz wieczoru. Zgromadzili drobne upominki w postaci pluszaków i słodyczy dla zwycięzców licznych konkursów i quizów. Zadbali także, by na zmęczonych emocjami i zabawą małych gości i ich opiekunów czekał poczęstunek.

Na spotkanie przybyło około 150 osób – dzieci z rodzicami. Każde dziecko odkryło coś dla siebie. Chęć zaśpiewana piosenek przed tak miłą publicznością walczyła o lepsze z pragnieniem przemiany w lwa, tym bardziej, że po sali przechadzały się dumne kociątka, tygrysiątka, w które przeobrażały dziecięce buźki sprawne ręce charakteryzatorek wizażystek.

Wielkie wrażenie zrobiły cuda cudeńka z papieru. Łódkę z zeszytowej kartki potrafią zrobić wszyscy, ale żuraw! Rodowity japończyk, Tetsuo Hayashi, wtajemniczał dzieci w sztukę składania papieru – tradycyjne japońskie origami.  

Po zabawie – czas paczek, a w nich słodycze, które zapewniły najmłodszym kolejną porcję radości. Słowem – udana impreza z udanym zakończeniem!

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij