Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Spotkanie Klubu Zdrowia w Warszawie

24.02.2011, Kluby zdrowia

Z przyczyn technicznych prelekcja dotycząca chorób nowotworowych zaplanowana na 19 lutego została przesunięta na następne spotkanie. Marcin Anielski, kierownik Klubu Zdrowia w Warszawie, prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zainicjował więc, inspirowaną sytuacją, rozmowę o naturalnych metodach leczenia. Goście klubu chętnie podjęli temat i spotkanie przybrało formę wymiany doświadczeń i dyskusji.

Nawiązano, rzecz jasna, do ostatniego ubiegłorocznego wykładu Jak pokonać infekcję metodami naturalnymi, wkrótce jednak uczestnicy dzielili się wrażeniami z głodówek oczyszczających, opowiadali o dobroczynnym działaniu hydroterapii. Dłuższą chwilę rozmawiano o właściwościach okładów z liści kapusty, o tym, jak te okłady prawidłowo zrobić, kiedy sięgnąć po zwykłą, kiedy po włoską kapustę. W razie wątpliwości pod ręką były Leki z Bożej apteki, bestseller Jana Schulza i Edyty Überhuber.

Marcin Anielski, niezmordowany propagator zdrowego życia i odżywiania, skusił obecnych propozycją dania na chłodne dni. Pęczak z sosem cebulowym, do tego zielona soczewica. Aromat sosu musiał nieźle rozpraszać zgromadzonych.

Spotkania Klubu Zdrowia w Warszawie odbywają się przy ul Foksal 8 w trzecią sobotę miesiąca, o godz. 16.15. Na kolejnym spotkaniu – 19 marca 2011 – zapowiadana profilaktyka chorób nowotworowych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Wstęp jest bezpłatny.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij