Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Poznaj swój wiek biologiczny

27.10.2011, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na trzeci i ostatni weekend z cyklu Poznaj osiem zasad zdrowia.

Podczas całego programu uczestnicy biorą udział w badaniach, a także poznają osiem podstawowych zasad zdrowia popularyzowanych m.in. przez realizowane na całym świece wystawy EXPO Zdrowie. Do tej pory odbyły się już cztery spotkania z tego cyklu, przed nami ostatnie dwa. Prowadzić je będzie promotor zdrowia Marcin Anielski. Tym razem na uczestników czeka szczególna atrakcja – komputerowe obliczanie  wieku biologicznego, które wskaże wiek oszacowany ze względu na stan zdrowia.

– Ci, którzy pojawią się po raz pierwszy, mogą także liczyć na wykonanie wszystkich badań, jakie były prowadzone podczas całego programu – zapowiada Marcin Anielski. – Na zakończenie nastąpi podsumowanie wszystkich wyników.

Kolejne prelekcje z cyklu Osiem zasad zdrowia odbędą się 29 i 30 października (w sobotę o 18, w niedzielę o 17) w Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej (ul. 3 Maja 50). Udział we wszystkich punktach programu jest bezpłatny. Zajęcia dofinansowuje Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka.

Czytaj więcej o projektach zdrowotnych.
 
Jeśli chcesz wesprzeć działalność dobroczynną filii w Ostrowi Mazowieckiej, złóż dar na konto.

(aw)
       

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij