Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Płock: wygraj z chorobami serca. Wykłady specjalisty z USA

12.08.2013, Kluby zdrowia

Już dziś w Centrum ds. Organizacji Pozarządowych przy ul. Misjonarskiej 22 w Płocku rozpoczyna się seria trzech wykładów, które poprowadzi Johhn Scharffenberg, 92-letni kardiolog i profesor dietetyki z amerykańskiego Uniwersytetu Loma Linda.

Profesor poprowadzi wykłady zatytułowane Wygraj z chorobą. Podzieli się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także swoim wielkim życiowym doświadczeniem. Mówić będzie zwłaszcza na temat profilaktyki chorób serca, w tym o zasadach, które sam stosuje. Jak podaje Nowe Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne 80% wszystkich zawałów serca można zapobiec, wprowadzając proste zmiany w stylu życia. O tym, jakie to zmiany, dowiemy się podczas wspomnianych spotkań.

Organizatorem wykładów jest lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Wstęp jest bezpłatny.

– Zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę, 12-14 sierpnia. Początek prelekcji o godzinie 18. W wykładach oprócz tematu chorób serca będzie mowa także o ogólnych zasadach zdrowego stylu życia – mówi Dominika Potyralska z ChSCh.

Prof. Johhn Scharffenberg jest kierownikiem Katedry Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Loma Linda w Kalifornii oraz autorem książki Dieta a choroby serca.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(aw)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij