Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Klub osób głuchoniemych zaprasza

18.01.2012, Pomoc osobom głuchym

Już 29 stycznia, o godz. 16 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Osób Głuchoniemych „Oaza” prowadzonego przez warszawską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Tym razem uczestnicy zabrani zostaną w podróż do Wrocławia.

– W ubiegłym roku członkowie klubu odwiedzili Wrocław. Na najbliższym spotkaniu zobaczymy zdjęcia i powspominamy tę udaną wycieczkę – mówi Janusz Pawlak z ChSCh, prowadzący „Oazę”.

Zajęcia odbywają się co miesiąc w siedzibie stołecznej filii ChSCh, przy ul. Foksal 8. Za każdym razem organizatorzy starają się przygotować interesujący program. Oczywiście w jego kształtowaniu mają swój udział również klubowicze.

W 2011 roku na spotkaniach „Oazy” można było dowiedzieć się m.in. o historii świąt Bożego Narodzenia, życiu i zwyczajach w Jordanii czy metodach tresury psów. Kameralna atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych oraz podtrzymywaniu starych znajomości i przyjaźni. O tym, jak interesująco będzie w 2012 roku, dopiero się przekonamy, jednak sądząc po dotychczasowych spotkaniach, z pewnością atrakcji będzie mnóstwo. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Jeśli chcesz pomóc prowadzić tę działalność oraz wesprzeć inne działania dobroczynne, złóż dar.

Czytaj o pomocy osobom głuchoniemym.

Przekaż 1% dla ChSCh (KRS 0000 220 518).

(aw)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij