Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Mazowiecki, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Cesar Millan zdobył sympatię klubowiczów

2.03.2011, Pomoc osobom głuchym

Nie pomylił się Janusz Pawlak, lider Klubu Osób Głuchoniemych „Oaza” w Warszawie. Temat ostatniego spotkania, które odbyło się 27 lutego, okazał się na tyle nośny, że grono stałych bywalców powiększyło się o miłych gości pragnących skonfrontować swoją wiedzę na temat wychowywania psów z metodami słynnego behawiorysty zwierzęcego Cesara Millana.

Wśród osób, które przybyły na spotkanie, były dwie panie, które nie tylko kochają i mają psy, ale zajmują się piękną, szlachetną działalnością – dogoterapią, a także szkoleniem psów. Z zawodowej ciekawości postanowiły podejrzeć, jak to robią inni. Uczestników ujęły swoboda i spontaniczność Cesara oraz jego radość z postępów „negatywnego” bohatera, którym był urodziwy owczarek niemiecki. Atrakcyjność przekazu filmowego zachęciła do kontynuowania podobnej tematyki za miesiąc. Spotkanie zaplanowane na 27 marca postanowiono także poświęcić „Zaklinaczowi psów”.

Klub Osób Głuchoniemych „Oaza” zaprasza na godzinę 16 do siedziby lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh), przy ul. Foksal 8 w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o pomocy ChSCh dla osób głuchoniemych.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz przekazać jej 1% podatku (KRS: 0000220518). Pobierz bezpłatny program do wypełniania PIT-ów: www.program-pit.net

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij